М10 х 125 мм

Талреп крюк-кольцо С-О DIN 1480 нержавейка М10 х 125 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-022299
440,91 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 125 мм |
| Довжина в закритому стані | 213 мм |
| Довжина у відкритому стані | 298 мм |
| Матеріал талрепа | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Стандарт | DIN 1480 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 660 кг |
| Робоче навантаження | 220 кг |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Призначення | для фіксації вантажу під час транспортування, для утримання різних компонентів (машт, гімнастичного спорядження та іншого) і для регулювання натягу кабелів, канатів, тросів. |
| Розмір | М10 х 125 мм |
| Тип талрепа | Гак-петля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440,91 ₴
