М6 х 110 мм

Талп кільце-кільце О-О DIN 1480 М6 х 110 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-022280
52,16 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина в закритому стані | 172 мм |
| Довжина у відкритому стані | 252 мм |
| Матеріал талрепа | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Стандарт | DIN 1480 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 210 кг |
| Робоче навантаження | 70 кг |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Призначення | для фіксації вантажу під час транспортування, для утримання різних компонентів (машт, гімнастичного спорядження та іншого) і для регулювання натягу кабелів, канатів, тросів. |
| Розмір | М6 х 110 мм |
| Тип талрепа | Петля-петля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52,16 ₴
