12 мм

Скоби для степлера 12 мм (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-083500
25,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Скоби для степлера призначені для м'яких та твердих порід дерева, ДСП, фанери. Виготовлені з оцинкованої сталі та закалені. Скріплення скобою - це надійний, зручний та практичний спосіб з'єднання різних матеріалів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота скоби | 12 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковане |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Призначення | Пробування та скріплення матеріалу, ДСП, МДФ, плівки, тканини тощо |
| Розмір | 12 мм |
| Тип | Скоба для степлера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25,50 ₴
