65 мм

Фреза по дереву Форстнера ZHWEI 65 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-081750
264,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Фреза по дереву ZHWEI призначена для обробки глухих отворів, які мають пласке дно. Частіше всього, такі отвори призначені для встановлення мебльних петель. Крім цього, інструмент застосовується для свердління отворів з контурами, які перетинаються. Сверло Форстнера не деформується при навантаженні і довго залишається гострим. Свердло добре охолоджується завдяки формі леза, яке виштовхує стружку при скручуванні та дозволяє збільшити кількість повітря, охолоджуючи ріжучу частину. Бокові виразки підрізають волокна по краю, після чого ріжуча кромка рівно зрізає сам матеріал без деформації. Це робить отвір гладким без додаткових зусиль і затрат.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 65 мм |
| Довжина загальна | 75 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Розмір | 65 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264,60 ₴
