Опис товару
Хвостовик для коронки SDS + (PLUS), ZHWEI застосовується спільно з коронками по бетону. Зроблений з високо якісної сталі, що збільшує зносостійкість хвостовика.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Матеріал | Високоякісна сталь |
| Покриття робочої частини | Немає |
| Тип | Хвостовик |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Розмір | 22 х 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259,40 ₴

