22 х 350 мм

Хвостовик для коронки SDS+ ZHWEI 22 х 350 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-080500
215,06 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Хвостовик для коронки SDS + (PLUS), ZHWEI застосовується спільно з коронками по бетону. Зроблений з високо якісної сталі, що збільшує зносостійкість хвостовика.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Високоякісна сталь |
| Покриття робочої частини | Немає |
| Тип | Хвостовик |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Розмір | 22 х 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215,06 ₴
