12.0 мм

Свердло по склу і кераміці (перо) чорне ZHWEI 12.0 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-070800
62,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Свердло по склу та кераміці (перо) чорне ZHWEI призначене для різання ідеально круглих отворів без сколів або порушень. Краї списа загострені, що забезпечує легке проникнення в скло, дзеркало, кераміку та інші тверді крихкі матеріали.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 12 мм |
| Призначення | По склу/кераміці |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Тригранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Застосування коронки/пили | Плитка, Кафель, Скло |
| Розмір | 12.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62,10 ₴
