125 х 2,0 мм

Круг по металу відрізний 125 х 2,0 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-058700
22,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Круг відрізний по металу призначений для виконання операцій різання і прорізки металевих і неметалевих матеріалів з використанням ручного електро- та пневмоінструменту, стаціонарних і переносних верстатів. Для підвищення точності посадкові отвори кола калібровані металевою втулкою. Торцева поверхня відрізних кругів виготовляється шорсткою і рифленою. Це знижує температуру в зоні різання і знижує витрату потужності на 60 - 80% в порівнянні з гладкою поверхнею кіл, а також забезпечує безприпалювальне різання. Безпривалювальне різання не викликає перегріву і зміни структури металу в місці різу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матерріал круга | Абразив |
| Розмір | 125 х 2,0 мм |
| Тип | Диск відрізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,40 ₴
