T101B

Пилочки для електролобзика ZHWEI T101B (5 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-056900
74,25 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Пилки для лобзика Т101В ZHWEI використовують для розрізання м'якої деревини, ДСП, столярних плит, ДВП (3-30мм), полімерних / епоксидних матеріалів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина оснащення | 73 мм |
| Напрямок зубців | Вгору |
| Тип | Пилка |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина оснащення | 1.2 мм |
| Ширина | 6.2 мм |
| Ширина оснащення | 5.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 5 шт |
| Застосування пилки | Дерево |
| Розмір | T101B |
| Тип різу | Чисте різання |
| Крок зуба | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74,25 ₴/упаковка
