Опис товару
Бур по бетону ZHWEI застосовується для свердління (буріння) отворів різних діаметрів в бетоні, гіпсі, цеглі, граніті, кераміці та ін. Бур по бетону має хвостовик SDS-Plus і свердло з побідитовою напайкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина робочої частини | 550 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Розмір | 32 х 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900,90 ₴

