6 х 210 мм

Бур по бетону ZHWEI 6 х 210 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-047700
54 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Бур по бетону ZHWEI застосовується для свердління (буріння) отворів різних діаметрів в бетоні, гіпсі, цеглі, граніті, кераміці та ін. Бур по бетону має хвостовик SDS-Plus і свердло з побідитовою напайкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 160 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Розмір | 6 х 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴
