10.0 мм

Опис товару
Свердло по дереву ZHWEI дозволяє робити отвори для установки шарнірних петель. Підходить для свердління ДВП, ДСП, фанери і натуральної деревини твердих і м'яких порід. Дане свердло з центруючим вістрям і твердосплавною ріжучою пластиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 10 мм |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 133 мм |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 10 шт |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір | 10.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157,95 ₴/упаковка
