4.0 мм

Свердло по дереву ZHWEI 4.0 мм (10 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-044500
54,68 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Свердло по дереву ZHWEI дозволяє робити отвори для установки шарнірних петель. Підходить для свердління ДВП, ДСП, фанери і натуральної деревини твердих і м'яких порід. Дане свердло з центруючим вістрям і твердосплавною ріжучою пластиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 4 мм |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 75 мм |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 10 шт |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір | 4.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54,68 ₴/упаковка
