25х600 мм

Свердло по дереву трубчате ZHWEI 25х600 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-040004
475,65 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Трубчасте свердло по дереву ZHWEI використовується для свердління отворів в дереві на велику глибину. Шестигранний хвостовик дозволяє закріплювати свердло в патроні дрилі. Свердло по дереву спіральне має шестигранний хвостовик. Робоча частина свердла виконана у вигляді двох зубів, завитого по спіралі, обертаючись свердло немов вгризається в матеріал, виштовхуючи на поверхню стружку. Використовується найчастіше в побуті і при ремонтних роботах. Даний товар випускається з загостреним кінцем. Це забезпечує стійкість інструменту на оброблюваної заготівлі, виключає його зісковзування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25 мм |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір | 25х600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475,65 ₴
