25 мм

Свердлопо дереву (чотирьохзахідне) спіральне посилене ZHWEI 25 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-039942
184,28 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Свердло по дереву (чотирьохзахідне) спіральне посилене ZHWEI призначене для свердління глибокий глухих і наскрізних отворів в м'якій деревині, ДСП, дошках і т.д. Може використовуватися дрилем, шуруповертом, верстатом. Має 4 посилених різця, що дозволяє працювати з більш міцними породами дерева. Шестигранний хвостовик забезпечує гарне закріплення свердла в патроні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25 мм |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Покриття | Пофарбоване |
| Розмір | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184,28 ₴
