Опис товару
Свердло по дереву (перо) ZHWEI з титановим покриттям відрізняється від "звичайного пера по дереву" більшою зносостійкість. Перо по дереву дає можливість швидко виконати глухі і наскрізні отвори великого діаметру як у звичайній, так і клеєній деревині, а також в гіпсокартоні і пластиці. Це відмінна економія часу для домашніх і професійних майстрів, особливо в тих випадках, коли час має вирішальне значення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 16 мм |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Покриття | Титан |
| Розмір | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,78 ₴

