30 мм

Свердло по дереву (перо) ZHWEI 30 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-039400
43,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Свердло по дереву (перо) ZHWEI призначене для просвердлювання отворів в м'якій і твердій деревині з будь-яким розташуванням волокон, клеєної фанери, ДСП. Має точно заточені центруючі отвіри, дві допоміжні ріжучі кромки і бічні сторони, що дає можливість чистого свердління без виламування волокон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 30 мм |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43,20 ₴
