4-32 мм

Свердло по металу ступінчасте TCCN (15 ступеней) 4-32 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-035054
388,80 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Свердла ступінчасті застосовуються для свердління точних отворів в листовому металі, сталевих листах; для всіх типів дрилів і перфораторів. Свердла ступінчасті не призначені для свердління особливо міцних і твердих матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 32 мм |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 102 мм |
| Тип | Ступінчасте свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Покриття | Титан |
| Розмір | 4-32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 388,80 ₴
