2,5 х 57 мм

Свердла по металу ZHWEI 2,5 х 57 мм (10 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-03490007
56,70 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Свердла по металу ZHWEI кобальтові застосовуються для свердління матеріалів з високим показником міцності і в'язкості. До таких матеріалів відносяться: нержавіюча, легована і вуглецева і сталі, жаротривкі і нетеплостійкі сталі, сталі для цементації, термічно укріплені сталі, кислотостійкі та антикорозійні сталі. Кобальтові свердла ефективно застосовуються для свердління отворів на зварних стиках і трубах. Додавання кобальту підвищує термостійкість свердла, це не змінює властивості свердла і дозволяє зробити більше отворів за короткий проміжок часу. Циліндричний хвостовик. Для професійного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 2.5 мм |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 57 мм |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 10 шт |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір | 2,5 х 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,70 ₴/упаковка
