6 мм

Шнур еластичний чорний 6 мм (50 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14-007375
1 039,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Нет описания
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 50 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Призначення | Для пакування й обв'язування різноманітних товарів, також і харчові продукти |
| Розмір | 6 мм |
| Розривне навантаження | 28 кг |
| Тип | Шнур |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 039,50 ₴
