8 мм

Мотузка капронова, біла 8 мм (100 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14-005574
2 004,75 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Фал капроновий (поліамідний) плетений - сплетіння світлостабілізуючого полиамидного волокна. Поліамідне волокно є на 100% синтетикою, результатом переробки нафти. Поліамід за багатьма властивостями і якостями перевершує шнури органічного походження. Капронові синтетичні шнури міцніші і більш стійкі до вологого середовища. Поліамідне (капронове) волокно навіть з тимчасовими змінами не схильні до гниття. Застосування капронових шнурів: для підняття вантажів, будівельних і такелажних роботах в якості страхувального обладнання, а так само в області порятунку людей рятувальними спецслужбами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 8 мм |
| Розривне навантаження | 2400 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліамід |
| Основні | |
| Довжина: | 100 м |
| Тип | Шнур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Призначення | Для використання судаг, яхтів, у спорті туристичному та професійному |
| Робоче навантаження | 800 кг |
| Розмір | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 004,75 ₴
