Опис товару
Джутовий канат - це канат, який виготовлений з висушених і розділених на волокна довгих волокон джуту. Канат джутовий є екологічно чистим і не впливає на здоров'я людини, так як виготовляється з натуральних волокон. Особливістю каната є його гігроскопічність - здатність швидко набирати і віддавати вологу. Джутовий канат застосовується при будівництві будинків з дерев'яного зрубу і їх декоруванні. Як і всі рослинні канати, канат джутовий стійкий до сонячного та теплового впливу, не накопичує статистичну електрику. Володіє мінімальною розтяжністю і високою стійкістю до тертя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина: | 50 м |
| Матеріал | Джут |
| Тип | Канат |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Призначення | Для підіймання та транспортування вантажів, для зміцнення конструкцій аварійно-рятувального, будівельного та спортивного призначення. |
| Робоче навантаження | 595 кг |
| Розмір | 22 мм |
| Розривне навантаження | 1785 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 118,50 ₴

