2,0/3,0 мм

Трос сталевий в ПВХ оболонці, 2,0/3,0 мм (100 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13-001925
869,40 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Трос сталевий в ПВХ оболонці складається з сталевого оцинкованого троса, який покритий зверху шаром полівінілхлориду. ПВХ-покриття сприяє збільшенню терміну служби троса, запобігаючи негативний вплив на нього навколишнього середовища. Канат характеризується хорошою гнучкістю, високою міцністю на розрив і малим коефіцієнтом розтягування. Призначений для проведення вантажно-розвантажувальних робіт. Використовується при підвісці кабелів, закріпленні вантажу, розтяжці щогл і іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр каната, троса | 3 мм |
| Матеріал каната, троса | Сталь |
| Покриття | Оплітка з ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Робоче навантаження | 62 кг |
| Розмір | 2,0/3,0 мм |
| Руйнівне навантаження | 248 кг |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 3055 |
| Призначення | Для монтажних робіт і для робіт, де не потрібна велика вантажність троса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869,40 ₴/упаковка
