4,0 мм

Трос сталевий 7х7 НЕРЖАВІЙКА, 4,0 мм (100 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13-001450
3 912,30 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Трос сталевий НЕРЖАВІЙКА застосовується в будівельних, монтажних і такелажних роботах. Проводиться методом плетіння з нержавіючої сталі. Трос відрізняється відмінною гнучкістю і невеликим коефіцієнтом розтягування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр каната, троса | 4 мм |
| Матеріал каната, троса | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Робоче навантаження | 230 кг |
| Розмір | 4,0 мм |
| Руйнівне навантаження | 920 кг |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 3055-72 |
| Призначення | Для виготовлення такелажних пристосувань необтяженого призначення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 912,30 ₴/упаковка
