8,0 мм

Трос сталевий 6x7, 8,0 мм (50 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13-000900
3 260,25 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Трос сталевий оцинкований або сталевий канат, застосовується в будівельних, монтажних і такелажних роботах. Проводиться методом плетіння з високоміцної оцинкованої сталі. За рахунок цинкового покриття канати відрізняються високою стійкістю до корозії, що значно збільшує термін служби. Трос відрізняється відмінною гнучкістю і невеликим коефіцієнтом розтягування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр каната, троса | 8 мм |
| Матеріал каната, троса | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Робоче навантаження | 640 кг |
| Розмір | 8,0 мм |
| Руйнівне навантаження | 2560 кг |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 3055 |
| Призначення | Для монтажних робіт і для робіт, де не потрібна велика вантажність троса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 260,25 ₴/упаковка
