8 мм

Ланцюг довголанковий чорний 8 мм (5 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12-002900
759 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Ланцюг довголанковий чорний - це сталеви ланцюг загального призначення, який використовується в різних вантажопідйомних пристроях. Складається з ланок овальної форми, з'єднаних між собою. Даний ланцюг має малий коефіцієнт розтягування. Розмір ланцюга визначається по діаметру поперечного розрізу дроту, з якого вона виготовлена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішня довжина ланки | 41 мм |
| Матеріал ланцюга | Сталь |
| Зовнішня ширина ланки | 30 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Тип ланцюга | З коротким ланкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 5 шт |
| Призначення | Для різних монтажних і такелажних робіт під час встановлення підвісних конструкцій, страхувальних і натягувальних конструкцій. Ланцюг не призначений для вантажопідіймальних робіт |
| Робоче навантаження | 600 кг |
| Розмір | 8 мм |
| Руйнівне навантаження | 1800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴/упаковка
