3 мм

Ланцюг коротколанковий чорний 3 мм (10 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12-002100
285,66 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Ланцюг коротколанковий чорний - це кріпильний елемент, необхідний для створення підвісок і розтяжок, а також різних такелажних конструкцій. Ланцюг коротколанковий є ланцюгом загального призначення. Складається з ланок овальної форми, з'єднаних між собою. Даний ланцюг має малий коефіцієнт розтягування, використовується при великих навантаженнях в порівнянні з довголанковими ланцюгами. Розмір ланцюга визначається по діаметру поперечного розрізу дроту, з якого вона виготовлена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішня довжина ланки | 17.9 мм |
| Матеріал ланцюга | Сталь |
| Зовнішня ширина ланки | 14 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Тип ланцюга | З коротким ланкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 10 шт |
| Призначення | Для різних монтажних і такелажних робіт під час встановлення підвісних конструкцій, страхувальних і натягувальних конструкцій. Ланцюг не призначений для вантажопідіймальних робіт |
| Робоче навантаження | 112 кг |
| Розмір | 3 мм |
| Руйнівне навантаження | 336 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285,66 ₴/упаковка
