5 мм

Ланцюг довголанковий цинк 5 мм (10 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12-001900
663,78 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Ланцюг довголанковий - це сталевий ланцюг загального призначення, який використовується в різних вантажопідйомних пристроях. Складається з ланок овальної форми, з'єднаних між собою. Даний ланцюг має малий коефіцієнт розтягування. Розмір ланцюга визначається по діаметру поперечного розрізу дроту, з якого вона виготовлена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня довжина ланки | 35.5 мм |
| Матеріал ланцюга | Сталь |
| Зовнішня ширина ланки | 21 мм |
| Покриття | Цинк |
| Тип ланцюга | З довгим ланкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 10 шт |
| Призначення | Для різних монтажних і такелажних робіт під час встановлення підвісних конструкцій, страхувальних і натягувальних конструкцій. Ланцюг не призначений для вантажопідіймальних робіт |
| Робоче навантаження | 315 кг |
| Розмір | 5 мм |
| Руйнівне навантаження | 945 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663,78 ₴/упаковка
