8 мм

Ланцюг коротколанковий цинк 8 мм (20 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12-000700
3 229,20 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Ланцюг коротколанковий оцинкований - це кріпильний елемент, необхідний для створення підвісок і розтяжок, а також різних такелажних конструкцій. Ланцюг коротколанковий є ланцюгом загального призначення. Складається з ланок овальної форми, з'єднаних між собою. Даний ланцюг має малий коефіцієнт розтягування, використовується при великих навантаженнях в порівнянні з довголанковими ланцюгами. Розмір ланцюга визначається по діаметру поперечного розрізу дроту, з якого вона виготовлена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня довжина ланки | 32 мм |
| Матеріал ланцюга | Сталь |
| Зовнішня ширина ланки | 32 мм |
| Покриття | Цинк |
| Тип ланцюга | З коротким ланкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 20 шт |
| Призначення | Для різних монтажних і такелажних робіт під час встановлення підвісних конструкцій, страхувальних і натягувальних конструкцій. Ланцюг не призначений для вантажопідіймальних робіт |
| Робоче навантаження | 600 кг |
| Розмір | 8 мм |
| Руйнівне навантаження | 1800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 229,20 ₴/упаковка
