4 х 20 мм

Вертушка оцинкована 4 х 20 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-024100
10,01 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Вертушка - це спеціальний пристрій для виключення передачі обертального зусилля між двома точками кріплення. В основному застосовується для з'єднань двох елементів, дозволяючи кожному елементу, обертатися незалежно один від одного, що знижує напругу всередині троса. Він складається з двох елементів кільця з осьовим отвором і шпинделя на кінці, у якого теж є отвір для кріплення. Застосування вертушки у вантажопідйомних механізмах дозволяє рівномірно укладати або розмотувати бухти троса або ланцюга.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Вертлюг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Діаметр матеріалу | 4 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Призначення | Слугує комплектуючим елементом для різних такелажних пристроїв, не для підіймання вантажів |
| Покриття | Цинк |
| Розмір | 4 х 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,01 ₴
