6 х 35 мм

Кільце чорне 6 х 35 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-022600
3,86 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Кільце металеве зварне чорне застосовують в сільському господарстві, для кріплення тросів, в тваринництві для прив'язі великої рогатої худоби, для кріплення нашийників у домашніх тварин, а також при пошитті сумок, у виробництві спортивного обладнання, для кріплення похідних і торгових наметів. Кільце виготовлено з металевого дроту. Величина і міцність кільця залежить від діаметра дроту і діаметра самого кільця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Діаметр матеріалу | 6 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Призначення | Слугує комплектуючим елементом для різних такелажних пристроїв, не для підіймання вантажів |
| Розмір | 6 х 35 мм |
| Тип | Колцо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,86 ₴
