М22 х 185 мм

Талреп гак-кільце С-О DIN 1480 М22 х 185 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-022230
643,36 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Талреп гак-кільце - це такелажний виріб, за допомогою якого проводиться регулювання ступеня натягу канатів, тросів і ланцюгів. Використовують талрепи як компенсатор довжини, для закріплення габаритних вантажів в процесі транспортування в відкритих залізничних платформах, а також при перевезеннях морським транспортом. За своєю суттю, талреп являє собою муфту (основна деталь талрепа), у вигляді витягнутого прямокутника з округленими кутами, і двох гвинтів, на які нанесена протилежна різьблення. Кінці гвинтів виконані у вигляді кільця і гака, до яких і приєднується трос. При одночасному скручуванні їх торці сходяться всередині талрепа. За рахунок цього відбувається натягнення троса, ланцюга або каната. Талрепи розраховані тільки на осьове навантаження. Вони не призначені для підйому або переміщення вантажів. Талреп виготовляється з міцної сталі, обробленої цинком гальванічним методом. Це захищає талреп від корозії, несприятливих погодних умов, а також інших шкідливих зовнішніх впливів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 185 мм |
| Довжина в закритому стані | 398 мм |
| Довжина у відкритому стані | 473 мм |
| Матеріал талрепа | Сталь |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Стандарт | DIN 1480 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимальне навантаження | 3300 кг |
| Призначення | для фіксації вантажу під час транспортування, для утримання різних компонентів (машт, гімнастичного спорядження та іншого) і для регулювання натягу кабелів, канатів, тросів. |
| Робоче навантаження | 1100 кг |
| Розмір | М22 х 185 мм |
| Тип талрепа | Гак-петля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643,36 ₴
