М8

Рим-гайка DIN 582 М8
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-020900
19,87 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Рим-гайка використовується для створення підвісів, розтяжок, страховок, здійснення переміщення і підйому вантажів. Перевага рим-гайки в тому, що вона може бути як стаціонарною, так і знімною точкою кріплення. Рим-гайка виготовлена з вуглецевої сталі і, для захисту від корозії, оцинковані методом гальванічного цинкування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | DIN 582 |
| Тип кріпильного виробу | Рим-гайка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр підстави | 20 мм |
| Зовнішній діаметр кільця | 36 мм |
| Товщина підстави | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Призначення | для захоплення різних вантажів і подальшого кріплення до них строп |
| Робоче навантаження | 140 кг |
| Розмір | М8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,87 ₴
