М18

Рим-болт DIN 580 М18
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-020510
78,87 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Рим-болт застосовується при створенні точок кріплення для гаків, канатів, ланцюгів при організації підйому і переміщення предметів. Також може використовуватися в якості точки кріплення для створення розвантажувальних пристроїв, страхувальних конструкцій. Рим-болти виготовлені з вуглецевої сталі і, для захисту від корозії, оцинковані методом гальванічного цинкування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | DIN 580 |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр підстави | 40 мм |
| Зовнішній діаметр кільця | 72 мм |
| Товщина підстави | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стрижня | 30 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Призначення | для захоплення різних вантажів і подальшого кріплення до них строп |
| Робоче навантаження | 950 кг |
| Розмір | М18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78,87 ₴
