2 мм

Коуш НЕРЖАВІЙКА 2 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-019300
10,43 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Коуш використовується при монтажних роботах з метою створення правильного кінця металевих тросів, дозволяє уникнути їх передчасного стирання і зламів. Стійкий до несприятливих погодних умов. На зовнішній стороні коуша сформований жолоб, необхідний для надійного укладання кабелю, який монтується. Виготовлений з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр каната, троса | 2 мм |
| Довжина отвору | 19 мм |
| Матеріал коуша | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Форма коуша | Краплеподібна |
| Ширина канавки | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Призначення | Коуш вставляється у канатну петлю для запобігання канату від истирания и излома |
| Розмір | 2 мм |
| Стандарт | DIN 6899B |
| Ширина отвору | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,43 ₴
