3 мм

Гак S-подібний 3 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-017700
1,43 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гачок S-подібний сталевий використовується для швидкого і простого з'єднання ланцюгів, підвісів, не призначений для підйому вантажу. Розміри визначаються по діаметру прутка (дроту) з якої виготовляються S-подібні гачки. Виготовлений з оцинкованої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Покриття | Цинк |
| Ширина | 14.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоче навантаження | 10 кг |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Матеріал карабіна | Сталь |
| Призначення | Для міцного з'єднання тросів, канатів і ланцюгів між собою або до інших кріпильних систем |
| Розмір | 3 мм |
| Розривне навантаження | 40 кг |
| Форма карабіна | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,43 ₴
