3000 кг

Гак такелажний червоний з замком 320C 3000 кг
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-017615
347,14 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Крюк такелажний червоний з замком використовуються в промисловості, будівництві та інших вантажних роботах для підіймання і переміщення вантажів. З метою підвищення надійності чалочні гаки оснащують спеціальним замком або запобіжників, який запобігає небажані зісковзування важкого устаткування. Вантажопідйомність даного гака 2000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Внутрішній діаметр гака | 31 мм |
| Довжина | 162 мм |
| Максимальне навантаження | 3.3 т |
| Матеріал гака | Високоміцна сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Робоче навантаження | 3 т |
| Тип гака | Чалочний |
| Ширина | 104 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вушка | 32 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Призначення | Для виготовлення ланцюгових, канатних і текстильних стропів (чаток) і вантажних пристосувань, а також під час проведення буксирних і такелажних робіт як кінцевий елемент |
| Зовнішній діаметр гака | 119 мм |
| Розмір | 3000 кг |
| Ширина входу | 28.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347,14 ₴
