40 мм

Карабін пружинний з вертлюгом 40 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-012200
5,22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Карабін пружинний з вертлюгом оцинкований з вуглецевої сталі, в основному застосовується для побутових цілей: кріплення ременів, мотузок, шнурків. Карабін пружинний з вертлюгом призначений для захисту від перекручування. Не використовується для підняття вантажів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал карабіна | Сталь |
| Розривне навантаження | 100 кг |
| Форма карабіна | Грушовидна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кільця вертлюга | 11 мм |
| Довжина: | 40 м |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Призначення | Для схоплення та міцної фіксації ланки ланцюга або ременя на низьких навантаженнях |
| Покриття | Цинк |
| Робоче навантаження | 50 кг |
| Розмір | 40 мм |
| Стандарт | DIN 5287 |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,22 ₴
