8 х 74 мм

Карабін-гвинт 8 х 74 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-010900
24,84 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Карабін-гвинт застосовується для швидкого і надійного з'єднання ланцюгів і тросів при ремонті або нарощуванні. Досить міцно і надійно з'єднують всі ланцюги, зручний і простий у використанні. Застосовують в місцях, де необхідна надійна фіксація. Досить швидко встановлюється. Конструктивно виконаний як ланка ланцюга з шестигранною, збільшеною, фіксуючою гайкою і являє собою дуже надійну конструкцію. Не використовується для підйому вантажів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Покриття | Цинк |
| Ширина | 33 мм |
| Матеріал карабіна | Сталь |
| Розривне навантаження | 2100 кг |
| Форма карабіна | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимально допустиме навантаження | 1400 кг |
| Призначення | Для міцного з'єднання тросів, канатів і ланцюгів між собою або до інших кріпильних систем |
| Робоче навантаження | 700 кг |
| Розмір | 8 х 74 мм |
| Стандарт | DIN 5299 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24,84 ₴
