3,5 х 36 мм

Карабін-гвинт 3,5 х 36 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-010400
8,69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Карабін-гвинт застосовується для швидкого і надійного з'єднання ланцюгів і тросів при ремонті або нарощуванні. Досить міцно і надійно з'єднують всі ланцюги, зручний і простий у використанні. Застосовують в місцях, де необхідна надійна фіксація. Досить швидко встановлюється. Конструктивно виконаний як ланка ланцюга з шестигранною, збільшеною, фіксуючою гайкою і являє собою дуже надійну конструкцію. Не використовується для підйому вантажів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3.5 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Покриття | Цинк |
| Ширина | 17 мм |
| Матеріал карабіна | Сталь |
| Розривне навантаження | 300 кг |
| Форма карабіна | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Призначення | Для міцного з'єднання тросів, канатів і ланцюгів між собою або до інших кріпильних систем |
| Робоче навантаження | 100 кг |
| Розмір | 3,5 х 36 мм |
| Стандарт | DIN 5299 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,69 ₴
