9 х 90 мм

Карабін з замком 9 х 90 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-009700
26,08 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Карабін з замком - простий у використанні і надійний елемент для роз'ємного кріплення тросів, канатів, ланцюгів. Кінці гаків з'єднані засувкою з фіксатором (замком), який є особливістю карабіна. Пружинний фіксатор надійно запобігає розмикання карабіна, а низьковуглецева сталь робить карабін високоміцним елементом. Застосовується для всіх типів тросів і ланцюгів і рекомендується для швидкого і надійного кріплення страхувальних ланцюгів, тросів, між собою або до чого-небудь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Покриття | Цинк |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр маленького вушка | 13 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимально допустиме навантаження | 325 кг |
| Матеріал карабіна | Сталь |
| Призначення | Для з'єднання кріпильних елементів між собою, підходить для тимчасового кріплення канатів, ланцюгів і тросів до кільцевих елементів |
| Робоче навантаження | 250 кг |
| Розмір | 9 х 90 мм |
| Розривне навантаження | 500 кг |
| Стандарт | DIN 5299D |
| Форма карабіна | Грушеподібна |
| Ширина входу | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26,08 ₴
