7 х 70 мм

Карабін пожежний 7 х 70 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-007200
13,66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Карабін пожежний - простий у використанні і надійний елемент для роз'ємного кріплення тросів, канатів, ланцюгів. Завдяки клямці, якою він оснащений, повністю виключається вислизання петлі, троса або будь-якого іншого елемента з карабіна, ніж гарантується надійність кріплення. Застосовується для всіх типів тросів і ланцюгів і рекомендується для швидкого і надійного кріплення страхувальних ланцюгів, тросів, між собою або до чого-небудь. Виготовлений даний карабін з оцинкованої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 7 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Покриття | Цинк |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр маленького вушка | 10 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимально допустиме навантаження | 234 кг |
| Матеріал карабіна | Сталь |
| Призначення | Для з'єднання кріпильних елементів між собою, підходить для тимчасового кріплення канатів, ланцюгів і тросів до кільцевих елементів |
| Робоче навантаження | 180 кг |
| Розмір | 7 х 70 мм |
| Розривне навантаження | 360 кг |
| Стандарт | DIN 5299C |
| Форма карабіна | Грушеподібна |
| Ширина входу | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,66 ₴
