6 мм

Затискач одинарний 6 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-005810
8,69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Затискач одинарний використовується як в галузі монтажу так і в побутових, господарських напрямках для скріплення тросів малих діаметрів. Затискач має дві пластини з одним гвинтом посередині. Основне його застосування це скріплення канатів між собою або формування петлі одного і того ж троса. Для скріплення тросів між собою затискачем, потрібно відкрутити гайку затискачу, зняти плоску пластину. Після, помістити в пластину з бортами - канати, які потрібно скріпити, а потім одягнути зняту раніше плоску пластину, і накручуючи гайки, затиснути ній канати. Затискач одинарний не відрізняється вантажопідйомними властивостями і не може використовуватися для формування петель вантажопідйомних стропів. Виготовляється методом штампування. Також затискач одинарний покритий шаром оцинковки, що запобігає передчасну корозію і вихід з його з ладу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр троса/каната, що затискається | 6 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Матеріал затиску | Сталь |
| Призначення затиску | Побутовий, для невеликих навантажень |
| Покриття | Цинк |
| Ширина | 24.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різі, М | 6 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Розмір | 6 мм |
| Тип зажина | Плоский (одинарний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,69 ₴
