5 мм

Затискач для тросів DIN 741 5 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-003800
3,04 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Затискач для тросів це універсальний металевий кріпильний елемент для тросів і канатів різної товщини, що забезпечує найнадійніший варіант з'єднання без зварювання. Затискач DIN 741 являє собою круглу скобу з литим корпусом з оцинкованої сталі з фіксуючими шестигранними гайками. Застосовується для фіксації з'єднання двох тросів. Затискач DIN 741 призначений для побутового використання з відносно невеликими навантаженнями. Для з'єднання тросів необхідно просто затиснути їх скобою затиску і максимально щільно зафіксувати гайками. Такі затискачі, при необхідності, дозволяють згодом роз'єднати троси, для чого достатньо всього лише відкрутити гайки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 24 мм |
| Діаметр троса/каната, що затискається | 5 мм |
| Матеріал затиску | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різі, М | 5 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Призначення затискача | Посилений, для вантажних систем |
| Розмір | 5 мм |
| Стандарт | DIN 741 |
| Тип зажина | Дугоподібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,04 ₴
