7 мм

Кільце з вертлюгом 7 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-003300
86,94 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Кільце з вертлюгом застосовується для з'єднання двох елементів одного механізму, що дозволяє кожному вільно обертатися навколо своєї осі. Виключає ймовірність перекручування троса, запобігаючи його пошкодженню і деформації, а також істотно знижуючи загальне навантаження. Зазвичай використовується в якості з'єднувача в місці закріплення вантажів в такелажних і вантажопідйомних пристроях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертлюг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 7 мм |
| Діаметр великого кільця | 38 мм |
| Діаметр маленького кільця | 9.2 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимальне навантаження | 640 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Призначення | Для передавання обертального зусилля між двома точками кріплення |
| Покриття | Цинк |
| Робоче навантаження | 160 кг |
| Розмір | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86,94 ₴
