Опис товару
Блок подвійний застосовується при проведенні різноманітних такелажних робіт для збільшення сили вантажопідйомного обладнання і зміни напрямку руху неметалічних тросів і різних видів канатів. Застосування подвійного блоку не тільки збільшує силу вантажопідйомного обладнання, а й дозволяє регулювати троси і канати незалежно один від одного, що може стати суттєвим при складних роботах. Виготовляється блок подвійний з цинкового сплаву стійкого до корозії і розрахованого на великі навантаження навіть в несприятливих умовах. Осі для нейлонових коліс також виконуються зі сталі і забезпечують високі показники міцності і надійності конструкції блоку. Колеса (шківи) подвійного блоку виготовляють з нейлону, який не пошкоджує неметалеві троси і канати в процесі експлуатації. Разом з тим, такі колеса має достатню міцність і зносостійкість для експлуатації в несприятливих умовах і при великих навантаженнях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид блока | Виолин-блок |
| Кількість шківів | 2 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Габаритні розміри | |
| Высота блока | 80 мм |
| Діаметр струмка шківа, D1 | 8 мм |
| Диаметр шкива, D1 | 30 мм |
| Ширина проушины | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимальне навантаження | 458 кг |
| Призначення | Для монтажних робіт, переважно для зміни напрямку руху каната |
| Розмір | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99,36 ₴

