5,0 х 120 мм

Цвях шиферний 5 х 120 мм (1 кг.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10-006700
87,75 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Цвях шиферний схожий на звичайний будівельний цвях, тільки додатково має широкий оцинкований капелюшок, що забезпечє додаткову антикорозійну стійкість. Такий цвях застосовується при покрівельних роботах для кріплення шиферу до дерева. Монтаж проводитися за допомогою молотка. Широкий капелюшок здійснює хороший притиск шиферу не порушуючи його цілісність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид цвяха | Шиферний |
| Діаметр стрижня цвяха | 5 мм |
| Довжина цвяха | 120 мм |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір | 5 х 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87,75 ₴/упаковка
