2,5 х 50 мм

Цвях будівельний 2,5 х 50 мм (1 кг.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10-004900
60,75 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Цвяхи будівельні застосовуються для будівництва дерев'яних конструкцій і виробів з дерева. Капелюшок головки цвяха рифлений. Такі цвяхи найчастіше використовують в господарстві, так як вони мають значну дешевизну. Перевагою цвяха при будівництві дерев'яних конструкцій являється те, що дерево з часом може "повести" при сушінні, а цвях деформуючись, все одно буде виконувати свої властивості, на відміну від загартованих саморізів які можуть лопнути.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр стрижня цвяха | 2.5 мм |
| Довжина цвяха | 50 мм |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір | 2,5 х 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60,75 ₴/упаковка
