1,4 х 20 мм

Цвях будівельний 1,4 х 20 мм (200 гр.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10-002300
24,30 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Цвяхи будівельні застосовуються для будівництва дерев'яних конструкцій і виробів з дерева. Капелюшок головки цвяха рифлений. Такі цвяхи найчастіше використовують в господарстві, так як вони мають значну дешевизну. Перевагою цвяха при будівництві дерев'яних конструкцій являється те, що дерево з часом може "повести" при сушінні, а цвях деформуючись, все одно буде виконувати свої властивості, на відміну від загартованих саморізів які можуть лопнути.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр стрижня цвяха | 1.4 мм |
| Довжина цвяха | 20 мм |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 200 шт |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір | 1,4 х 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24,30 ₴/упаковка
