вверхвниз
30х30(15мм)

Кляймер для плінтусів ТЕКО-Классік, PENATES Classic 30х30(15мм) (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 09-010200
125 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Кляймер для плінтусів - це спеціалізований кріпильний елемент, що дозволяє закріпити плінтус на стінах приміщення. Кляймер для плінтусів надзвичайно затребуваний при обробці будь-яких приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Для кріплення плінтусів до стіни |
| Покриття | Цинк |
| Розмір | 30х30 (15 мм) |
| Тип комплектуючого | Клеммер |
| Тощина | 0.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴/упаковка


